Služby

Stavba a montáž komínů
Nerezové komíny montujeme do novostaveb i rekonstrukcí, a to jak do interiérů, tak i do exteriéru. Rádi vám poradíme, jestli je pro vás nerezový komín vhodný, navrhneme řešení a uděláme vám kalkulaci.
Vložkování komínů
Pokud je váš komín ve špatném technickém stavu nebo na něj z technických důvodů nemůžete napojit nový kotel, nemusíte hned stavět zcela nový komín. Levnějším řešením pro vás může být vložkování stávajícího komínu. Situaci s vámi rádi zkonzultujeme zdarma a poradíme vám vhodné řešení.
Opravy komínů
Opravy nejsou součástí jen rekonstrukcí. Máte-li pocit, že s komínem není něco v pořádku, obraťte se na nás. Postaráme se o vaši bezpečnost a poradíme vám nejlepší řešení pro opravu komína.

Držíme termíny

Závazek vůči zákazníkovi je pro nás svatý: dodržíme všechny termíny, na kterých se dohodneme.

Vše na klíč

Zařídíme pro vás vše, co se týká komínů. Od projektu a stavby po čištění.

Velké zkušenosti

Máme desetileté zkušenosti a komínům a kominické práci skutečně rozumíme.

Marečková, Brno

„Pan Plachý u nás realizoval dva komíny, je nejen velmi svědomitý a dochvilný, ale je vidět, že své práci rozumí. Určitě doporučuji se obrátit právě na něj.“

Martin Gargoš, Želešice

„Pan Plachý nám prodlužoval zděný komín pro krbovou vložku. S odvedenou prací jsem byl jsem velmi spokojený. Pracovníci dodrželi slíbený termín, a i když jsem si vymyslel něco nestandardního, tak to šlo a nebyl s tím problém.“

Ing. Oldřich Sedlák, Šlapanice

Pořídili jsme si nový kondenzační kotel a potřebovali vyvložkovat komín. Všechno klaplo tak jak mělo, firma Komíny Plachý to udělala rychle a dobře.

Marek Bečka, Brno

Měli jsme problém, nefungoval nám dobře odtah od kotle. Pan Plachý nám udělal nové vyvložkování a pomohl kotel zapojít. Zatím je klid a funguje to, jak má.