Reference

Pořídili jsme si nový kondenzační kotel a potřebovali vyvložkovat komín. Všechno klaplo tak jak mělo, firma Komíny Plachý to udělala rychle a dobře.

Ing. Oldřich Sedlák, Šlapanice

Realizace: vložkování komína pro kondenzační kotel

 

Měli jsme problém, nefungoval nám dobře odtah od kotle. Pan Plachý nám udělal nové vyvložkování a pomohl kotel zapojít. Zatím je klid a funguje to, jak má.

Marek Bečka, Brno

Realizace: vložkování komína pro kondenzační kotel Baxi

 

Pan Plachý nám prodlužoval zděný komín pro krbovou vložku. S odvedenou prací jsem byl jsem velmi spokojený. Pracovníci dodrželi slíbený termín, a i když jsem si vymyslel něco nestandardního, tak to šlo a nebyl s tím problém.

Martin Gargoš, Želešice

Realizace: prodloužení komína

 

„Pan Plachý u nás realizoval dva komíny, je nejen velmi svědomitý a dochvilný, ale je vidět, že své práci rozumí. Určitě doporučuji se obrátit právě na něj.„

Marečková, Brno

Realizace: Rekonstrukce a zateplení nadstřešních částí komínů

 

S Komíny Plachý jsem byl velmi spokojený. Zakázka byla provedena v ermínu a velmi rychle, stavba zděných komínů byla udělána kvalitně a nevznikl zde žádný problém.

Lubomír Kalčík, Citonice

Realizace: stavba zděnách komínů v dřevostavbách

 

Byla jsem naprosto spokojena se službou firmy Komíny Plachý. Komunikace s pracovníky, celková dodávka a cena byly absolutně v pořádku.

Veronika Růžičková, Oslavany

Realizace: vložkování komína pro kondenzační kotel Thermona

 

Spolupráce s panem Plachým byla výborná. Kdyby takhle pracoval úplně každý, tak by byl život o něco jednodušší. Zadala jsem poptávku, pan Plachý mi ihned zavolal, žádné termíny neměnil, stavba byla rychle provedena, vše proběhlo hladce. Nemám žádné výtky, právě naopak. Kéž by každá firma kráčela stejnou cestou.

Ing, Radka Škodová, Olbramovice

Realizace: stavba komína pro kondenzační kotel

 

Jsme stavební firma a pro našeho zákazníka jsme firmu Komíny Plachý využili pro komínářské práce. Frézování a vložkování komínu proběhlo bez sebemenšího problému, kolaudace se koná příští týden a my doufáme ve spokojenost. Cena služby přijatelná, kvalita skvělá.

Ing. Miloš Petrnek, MORAVAN DEVELOP spol. s.r.o., Brno - Vinohrady

Realizace: frézování a vložkování části komína, stavba nové části komína od podkroví

 

Vložkování komínu pro kotel v domě našeho syna proběhl bez sebemenší výtky. Klobouk dolů. Servis byl dokonalý, nemám žádné výhrady.

Jaroslav Hrdina, Brno

Realizace: vložkování komína pro kondenzační kotel Junkers

 

Spolupráce proběhla bez problému. Žádné výhrady nemám, po technické i komunikační stránce vše proběhlo v pořádku. Jsem spokojen.

Radomír Kurečka, Hrušovany u Brna

Realizace: vložkování komínu nerezovou flexibilní vložkou pro plynový kotel

 

S Komíny Plachý jsem byl maximálně spokojen. pracovníci přijeli, provedli vložkování, zapojení spotřebiče a v poměrně krátkém termínu zajistili potvrzení o revizi komínu. Špičková spolupráce.

Ing. Ladislav Šober, Brno - Židenice

Realizace: vložkování komínu nerezovou flexibilní vložkou pro plynový kotel

 

Pro nový plynový kotel jsme potřebovali vyvložkování a prodloužení komína. Drobné dolaďování detailů jsme zvládli i za pochodu. S prací jsem spokojen, vše funguje tak jak má.

Břetislav Ondra, Brno - Šlapanice

Realizace: vložkování komínu nerezovou vložkou pro plynový kotel a prodloužení komínu.

 

Zpočátku trochu vázla komunikace mezi topenáři a komínáři, ale nakonec se dokázali dohodnout a práci v termínu korektně odvedli. Komín je bezproblémový, dokonce plánuji kontaktovat firmu Komíny Plachý i pro nějaké finální úpravy komína nad střechou.

Zdeněk Pohořelský, Brno - Královo Pole

Realizace: vložkování komína pro kondenzační kotel Junkers

 

S výkonem firmy Komíny Plachý nebyl žádný problém, vše proběhlo dle domluvy. Dotazy mi byly profesionálně zodpovězeny. Získal jsem i nějaké rady ohledně kamen.

Tomáš Balog, Brno - Bosonohy

Realizace: frézování a vložkování komína pro krbová kamna

 

 

Pan Plachý odvedl práci výborně, vše proběhlo podle dohody. Sice bylo potřeba o pár dní posunout termín práce ale nebyl v tom problém. Zařídili mi i revizi od kominíka, což velmi oceňuji.

Mgr. Jiří Verner, Brno - Komín

Realizace: stavba komínového systému Eko Universal

 

Při frézování se v komíně zasekla fréza, kterou se podařilo uvolnit až druhý den, takžepráce se ze dvou dnů natáhla až na tři dny. Komín jsem přebíral až téměř v noci a po tmě, kde s baterkou toho nebylo příliš vidět. Oceňuji ale, žeza zdržení jsem dostal od pana Plachého slevu na práce a lepší nerezovou vložku za cenu levnější.

Karel Peterka, Brno - Obřany

Realizace: frézování a vložkování komína pro krbová kamna, stavba nové nadstřešní části

 

S firmou Komíny Plachý jsem byla maximálně spokojená. Od prvního kontaktu až po samotné provedení byla jejich práce naprosto profesionální. Není co dodat.

Michaela pekarová, Měnín

Realizace: stavba komínového systému Schiedel S-komín