Instalace kamen

Kamna jsou srdcem každého domu a vybrat si ta správná není vždy úplně jednoduché. Musíme zvážit nejenom jejich design, ale také potřeby domu, plánovanou frekvenci užívání, zda jde o pomocný či hlavní zdroj vytápění atd.

My vám rádi s výběrem vhodných kamen do vašeho interiéru pomůžeme, kamna přivezeme, vyneseme a zapojíme. Po dokončení montáže kamen Vám můžeme ukázat, jak v kamnech správně zatopit, jak přikládat a jak je udržovat v dobrém stavu. Zakládáme si na tom, že kamna musí ladit oku, ale také hlavně dobře a dlouho fungovat.

Ve spolupráci s předními českými a evropskými výrobci vám můžeme nabídnout kamna litinová nebo ocelová, sálavá, konvenční nebo akumulační, s teplovodním výměníkem nebo bez, kamna samostatně stojící nebo zavěšená na zdi apod.

 

Zde si můžete prohlédnout nabídku spolupracujících výrobců:

Česká krbová kamna Hede vynikají skvělým poměrem cena, výkon, kvalita.

 

Dánský výrobce Aduro vyrábí velmi atraktivní kamna špičkové kvality v minimalistickém designu.

 

Leda je největší a tradiční německý výrobce (se 140-ti letou historií) litinových krbových kamen té nejvyšší kvality, jak po stránce materiálové, tak funkční.

 

Holandský výrobce Wanders fires & stoves vyrábí jak tradiční, tak designová atypická krbová kamna a krby. Originalita designu produktů Wanders je nezaměnitelná.

 

S tradicí již 50 let italská značka La Nordica-Extraflame vyrábí moderní i rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna, krbové vložky na pelety a kotle.

 

Společnost Heta je dánským výrobcem krbových kamen a krbů té nejvyšší kvality s obrovskou variabilitou typů.